JOKK ja Rumm on kuumad!

Rikas partei palkas reklaamiagentuuri Vanzetti, et risustada riigiametnike postkaste rämps reklaamiga. Paraku oli reklaamitegijatel ka üks ajakiri vaja lihtsameelsetele maha müüa ning nad mõtlesidki kaks asja kokku panna. Järgnevalt ongi toodud ärilise sisuga müügikuulutuse ja poliitilise sõnumi ristsugutis.

Tere!

Kindlasti imestad, miks ma Sulle kirjutan. Mind sunnib kirjutama mure nii Sinu kui ka Eesti riigi tuleviku pärast.

Toomas Hendrik Ilves ütles septembris presidendivalimiste lõpusirgel: võtame Eesti riigi tagasi! Eesti riik on vaja tõesti ära võtta võimuparteide käest, mis on selle viimastel aastatel omavahel ära jaganud.

Tead paremini kui mina, et põllumajandusministeerium ja keskkonnaministeerium on Rahvaliidu omad, haridusministeerium ja sotsiaalministeerium aga kuuluvad Keskerakonnale. Käib kavakindel ministeeriumite mehitamine nende parteikaaslastega, kes ise tööjõuturul piisavalt konkurentsivõimelised pole. Peaminister vaatab rahumeeli kõrvalt, kuidas terveid ministeeriume ja ametkondi ärastatakse. Juriidiliselt on kõik korrektne, aga eetiliselt läbinisti mäda.

Teisalt oled viimastel aastatel näinud üha rohkem häid kolleege, kes on väsinud ja murdunud. Mõni on pideva parteilise surve tõttu erasektorisse läinud. Teine on teinud alandava otsuse astuda vastu tahtmist parteisse, sest muidu olnuks tema edasisel karjääril kriips peal.

Kahjuks tuleb üha rohkematel ametnikel oma töö edukaks tegemiseks kuuluda “õigesse” erakonda.

Rumm Cosmokiri

Sundparteistamine rikub Sinu ja meie kõigi tulevikku. Ülikoolis õppivatele võimekatele noortele annab see selge sõnumi: kui sa pole piisavalt pugejalik, pole sul riigiteenistusse asja. Riigiteenistusse käib tee nüüdsest Keskerakonna, Rahvaliidu ja Reformierakonna noortekogu kaudu. Riigiteenistusse on teretulnud mitte kõige võimekamad noored, vaid auahned poliitilised broilerid.

Sundparteistamine hävitab kodanike usaldust Eesti riigi vastu. Täna otsustab Keskerakonna juhatus, milline keskerakondlane saab suurhaigla juhatuse liikmeks. Homme valivad nad arste mitte teadmiste, vaid kuulekuse järgi. Ülehomme pead parteisse astuma selleks, et ravijärjekorras parem koht saada.

Eesti riigiteenistujad on praegu parimas eas: piisavalt nooruslikud, aga juba piisavalt kogenud. Sotsiaaldemokraadid tahavad teid sellistena kaitsta ja hoida. Nii nagu me aastaid oleme pidevalt riigieelarve arutelu ajal võidelnud avaliku sektori palgatõusu eest.

Lubame, et pärast märtsivalimisi mistahes valitsusliidus võimule tulles lõpetavad sotsiaaldemokraadid jokitamise ja sundparteistamise.

Vaheta ametit! Lõpeta JOKK!

Hannes Rumm,
sotsiaaldemokraat
riigi teenistuses 2001-2004

P.S. Valitseva JOKK-mõtteviisi kohta loe ka aadressil http://www.peaminister.ee

NB! Vabandame kõigi nende ees, kes said selle kirja juba varem.
Tehnilistel põhjutsel läks osadele aadressaatidele vale info.

Advertisements

Üks vastus

  1. Keskerakond = Halbade Inimeste Partei

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: