Soosaare lind sai peksa

Kui lugeda Pärnu Postimeest, siis saame teada, et linnu (SDE kampaania-kakk) kostüümis Mark Soosaar elas Viljandi pubis Suur Vend üle füüsilise rünnaku. Haiglas käimise järel tuvastati õlapiirkonna põrutus aga mitte murtud luid. Valutavad parem käsi ja puus jätavad ta mõneks ajaks kampaaniast kõrvale.
Siit moraal: ärge käituge joomakohas linnu moodi, muidu tõmmatakse pikali.

Soosaar sai Viljandis viga

Läinud nädala lõpus Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda kuulunud kultuuriinimestega mitmel pool riigis kihutuskoosolekuid korraldanud Mark Soosaar sai Viljandis toimunud üritusel viga.

“Täiesti mõistusevastane,” hindas Soosaar Viljandi linnaraamatukogu kõrval asuvas pubis Suur Vend laupäeva õhtul juhtunut.

Nagu ettevõtmisel öökullikostüümi kandnud riigikogu liige meenutas, astus talle ühel hetkel ligi meesterahvas ning tegi ettepaneku, et Soosaar tõuseks koos temaga lavale ühislaulu esitama. Sinna Soosaar paraku ei jõudnud, sest kutsuja lükkas ta ilmselt tahtlikult just enne püünele jõudmist pikali. Seda nii õnnetult, et vastu lava serva kukkunud Soosar tõdes veel eile, et parema käega tal tööd eriti teha ei anna, ka on tal valud puusas.

“Ta pidi olema kas alkoholi- või narkojoobes, et hiigelöökulli nägemisest sellisesse eufooriasse sattus,” lausus kannatanu.

Ehkki Soosaar läks samal õhtul Pärnu haigla erakorralisse vastuvõttu, kus tal diagnoositi õlapiirkonna põrutus, luulisi vigastusi polnud, ei kavatse Soosaar temaga toimunu pärast vähemalt esialgu politseisse pöörduda. (PP)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: