Evelin Ilvese maitsetu kleit nimetati rahvariideks, et vältida kritiseerimist

Nüüd on siis Soomes välisvisiidil käinud Ilvese kleit nimetatud soome ajalehes Ilta-Sanomat “Lõuna-Eesti rahvariieteks”, et sellega vältida neile masendava hinnangu andmist.
Täpsemalt oleks pildi allkirja tõlge: “President Tarja Halonen oli elegantses sini-hallis siidkleidis, proua Evelin Ilves oli omalt poolt riietunud Lõuna-Eesti rahvarõivastesse.”
Teatavasti on rahvariietes ilmumine alati maitsekas, sellele ei vaadata viltu ega seda ei kritiseerita kunagi. Huvitav oleks teada, kes tegi seekordse surnutorbiku Evelini voltide ümber, et ajakirjanik pidi seda rahvariideks nimetama.
ilvese rasvavoldid

Advertisements

3 kommentaari

  1. Originaali pole kahjuks näinud, aga selle pildi järgi viriseks mina pigem Tarja voltide ja kleidi kallal ja nimetaks Evelini lausa kaunitariks:)

  2. […] on Manona Visnapuu Delfis sõna võtnud. Kasutanud lausa termineid beibelik ja tibi. Olen varem oma blogis kirjutanud, kuidas Ilvese inetu kleit nimetati Soome ajalehes Lõuna-Eesti rahvariieteks, et välida otsest […]

  3. […] Posted on April 29, 2008 by rahajumal Eelmise aasta 17. märtsil kirjutasin soome ajalehest, mis nimetas Evelin Ilvese maitsetu kleidi rahvariideks, et vältida kritiseerimist. Sellel nädalavahetusel toimunud peole ilmus proua president aga […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: