Postimees panges – loe paberilt

Postimees.ee on kella 11.05st olnud kättesaamatu. Milline ajaleht saab lubata vähemalt 1 tunnilist maas olemist? Ainult kontserni kuulutaja. Ma olen varemgi tähele pannud, et keskmiselt korra kuus näen kuulutusi uute töötajate otsimise kohta aga seda oleks vist liialt vägivaldne seostada (lehekülje maasolekut – töötajate tiheda otsimisega). Siiski on neil väga suur kaadrivoolavus.postimees_panges_server_cache

postimees_panges1

Parandus kell 14:21- Postimees on taas panges. Vahepeal oli nii palju kättesaadav, et jõudsin lugeda pealkirja justkui oleks juba eile südaöösel alanud (vene)häkkerite rünnak. Selle pidurdamiseks olevat eraldatud välisühendused ja lõpetatud kommenteerimine. Aga kasu ei midagi, isegi 5 tundi pärast tööpäeva algust.

Advertisements

3 kommentaari

  1. Helsingin Sanomate veebileht on ka mitmendat päeva panges olnud. Vahepeal töötab ja vahepeal jälle panges. Varsti tuleb puha infosulg.

  2. aga sa loe õhtulehte.

  3. … ja mina mõtlesin, et Postimees on häkkerirünnaku hirmus üldse sulgenud juurdepääsu välismaalt. Delfi paistab, on välismaalt kommenteerimise ära keelanud.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: