Postimees panges – loe paberilt

Postimees.ee on kella 11.05st olnud kättesaamatu. Milline ajaleht saab lubata vähemalt 1 tunnilist maas olemist? Ainult kontserni kuulutaja. Ma olen varemgi tähele pannud, et keskmiselt korra kuus näen kuulutusi uute töötajate otsimise kohta aga seda oleks vist liialt vägivaldne seostada (lehekülje maasolekut – töötajate tiheda otsimisega). Siiski on neil väga suur kaadrivoolavus.postimees_panges_server_cache

postimees_panges1

Parandus kell 14:21- Postimees on taas panges. Vahepeal oli nii palju kättesaadav, et jõudsin lugeda pealkirja justkui oleks juba eile südaöösel alanud (vene)häkkerite rünnak. Selle pidurdamiseks olevat eraldatud välisühendused ja lõpetatud kommenteerimine. Aga kasu ei midagi, isegi 5 tundi pärast tööpäeva algust.

Advertisements

3 kommentaari

  1. Helsingin Sanomate veebileht on ka mitmendat päeva panges olnud. Vahepeal töötab ja vahepeal jälle panges. Varsti tuleb puha infosulg.

  2. aga sa loe õhtulehte.

  3. … ja mina mõtlesin, et Postimees on häkkerirünnaku hirmus üldse sulgenud juurdepääsu välismaalt. Delfi paistab, on välismaalt kommenteerimise ära keelanud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: