Savisaare vastaseid sama palju kui IRL toetajaid

Järjekordne tühikampaania internetist – allkirjade kogumine, on lõppenuks kuulutatud ja Savisaare vastased teatanud 98200 toetusnime kogumisest. Märgib meeldetuletamist, et Riigikogu valimistel sai IRL 98347 häält ehk 147 häält rohkem.

IRL valimistulemus

Lisaks on kampaania algatajad ka ise teatanud, et umbes 12 000 nime on alaealiste omad, kes ei oma üleüldse kaasarääkimise õigust riigi asjades (nemad räägivad siis kui kana … või on dokumendi tasku saanud).

Võrreldes varasematega oli selles allkirjade kogumises puudu igasugune nimede kontroll, isegi kontakti saamiseks ei küsitud e-kirja aadressi.

Järjekordne punkt tühitegude loendisse koos allkirjade korjamisega MS Estonia ülestõstmiseks http://www.ms-estonia.org (kus praegu on sodipostitajate ülemvõim), Vabariigi aastapäeva alkoholivabaks kuulutamisega http://www.ave.ee/kutse/ või  lausa 160 tuhande paberil allkirja kogumisest Narva elektrijaamade erastamise vastu. Selle viimase puhul sai otsustavaks hoopis võimuparteide tülliminek, mitte rahva soov.

Kokkuvõttes pole oluline, millisel teel või kui palju allkirju korjad, poliitikat need ei muuda. Loeb ainult hääletamas käimine ja seegi ainult mõnevõrra.

Advertisements

2 kommentaari

  1. Millest sa räägid, mees? Küsiti nii vanus, nime, tööd kui ka kontaktmeili. Üks täpseimatest allkirjadest, mis mina siiani andnud olen.

    Samas kuidas sa pasavitt peaksidki teadma, kui ise häält ei andnud 🙂

  2. Millegipärast on just reformierakonna toetajad matslikult ropud. Ma küll ei soovi, et mind valitsevad mingid ropendajad.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: