Reklaam pannakse isegi kommentaaride kohale

Ekspress on oma artiklite kommentaaride kohale sokutanud reklaamiriba, mis vähemalt tulirebasega vaadates varjab edukalt kõige esimese arvamuse. Äärmiselt “tark idee” muidugi lugejates sundvaatamise esile kutsumiseks. Õnneks ei vääri 98 % arvamustest lugemist ja artikleidki tasub lugeda enamasti üle rea. Ainult väga vähesed väärivad tähelepanelikku tutvumist.

ekspress reklaam kommentaaride kohale

Lisan siia juurde, et Ekspress omandas kaubamärgi ajukääbus, 5. aprillist lõpetasin Ekspressi paberlehe ostmise ja on-line reklaami terroriseerivast kasutusest olen ka varem kirjutanud (16. aprillil)

Advertisements

Üks vastus

  1. GENUINE COMMERCIAL / isikliku laenu teenused 3% tollimaksumääraga vaid. KEHTIVAD NOW: Tasuta internet avaliku laenu teenuseid. Kaubandus-ja isiklikuks otstarbeks, mis taskukohane intressimäära 3% ainult. Urgent laenu teenuseid, mis ei vaja tagatiseks kasu ja kulud. See laenud on hästi kindlustatud ja heaks kiidetud, et tagada edukas laen. Rohkem infot meie laenu teenuseid, võtke meiega ühendust meili teel (tlafinvestment@yahoo.com.sg). Meie laenu teenused on 100% ehtne ja turvatud. tokkides oma aega. Regards.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: