Reklaam pannakse isegi kommentaaride kohale

Ekspress on oma artiklite kommentaaride kohale sokutanud reklaamiriba, mis vähemalt tulirebasega vaadates varjab edukalt kõige esimese arvamuse. Äärmiselt “tark idee” muidugi lugejates sundvaatamise esile kutsumiseks. Õnneks ei vääri 98 % arvamustest lugemist ja artikleidki tasub lugeda enamasti üle rea. Ainult väga vähesed väärivad tähelepanelikku tutvumist.

ekspress reklaam kommentaaride kohale

Lisan siia juurde, et Ekspress omandas kaubamärgi ajukääbus, 5. aprillist lõpetasin Ekspressi paberlehe ostmise ja on-line reklaami terroriseerivast kasutusest olen ka varem kirjutanud (16. aprillil)

Üks vastus

  1. GENUINE COMMERCIAL / isikliku laenu teenused 3% tollimaksumääraga vaid. KEHTIVAD NOW: Tasuta internet avaliku laenu teenuseid. Kaubandus-ja isiklikuks otstarbeks, mis taskukohane intressimäära 3% ainult. Urgent laenu teenuseid, mis ei vaja tagatiseks kasu ja kulud. See laenud on hästi kindlustatud ja heaks kiidetud, et tagada edukas laen. Rohkem infot meie laenu teenuseid, võtke meiega ühendust meili teel (tlafinvestment@yahoo.com.sg). Meie laenu teenused on 100% ehtne ja turvatud. tokkides oma aega. Regards.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: