Vargaplika Galojan kuulub endiselt Reformierakonda

Äriregistri andmetel on Golojan veel 26. oktoobri seisuga Reformierakonna liige. Kas tema välja astumise kohta valetas Reformierakonna peasekretär Michal või ei saa Eesti registreid usaldada? Las ma mõtlen. Ma pigem arvan, et reformierakondlane valetab ja usun riiklikk registrit. Kui keegi pole veel lugenud Golojani varguses süüdistamise lugu, siis tasuks tutvuda minu varasemate postitustega.

varas golojan

Sellelt ülemiselt pildilt on näha, et Anna-Maria Galojan on endiselt Reformierakonna liige.

Mille kohta Michal valetas?

Katke Ekspressi artiklist: Galojan oli Reformierakonna liige 2000. aastast peale. Reformierakonna peasekretär Kristen Michal ütles eile, et partei on hiljuti Galojani liikmete hulgast välja arvanud isikliku avalduse põhjal.

Kogu selle loo taust oli juba eelpool viidatud kirjutises: reformierakondlane jäi vargusega vahele (varastav reformierakondlane)

Vahepeal on ta võtnud Potimehes teemaks, et varastasid hoopis teised, kuid see on juba kommunistide parteikoolis selgeks õpitud taktika – alati karju, et teised on süüdi.

Reformierakonna hundid lambanahas ehk vargust polegi olnudki muinasjutt parteilehes:

Endine noorpoliitik Galojan heidab varju hoopis teistele

26.10.2007 07:37
Alo Raun, Postimees.ee

Tänavu ajakirjanduse andmetel ligi 600 000 krooni eest tööandja raha raisanud endine Reformierakonna noorpoliitik Anna-Maria Galojan eitab süüd ning heidab varju oma endistele töökaaslastele.

SL Õhtulehel õnnestus suhelda Eesti Euroopa Liikumise (EEL) nüüdseks juba ekstegevjuhi Galojaniga tema tänavuse riigikogu valimiskampaania teinud firma Bonus Futuri OÜ juhataja Risto Kirsipuu vahendusel.

Kirsipuu pidas naeruväärseks, et keegi võiks 600 000 krooni lähedase summa raisata riietele, sest see eeldaks ikka oma kahe korteritäie riiete olemasolu.

Samuti väitis Kirsipuu, et Galojan on andnud küll juhtunus selguse saamiseks lahkumisavalduse EEList, ei ole ta alla kirjutanud ühelegi paberile, mis kohustab teda raha tagastama või näitab, et ta seda võtnud on.

Tema jutu järgi hakkas ühingu juhataja ametisse asunud Galojan nõudma liiga konkreetseid vastuseid näiteks selle kohta, kui ühingu töötaja oli maksnud ühingu rahaga näiteks enda osalusega firmas.

«Tegelik põhjus paistabki olevat see, et Galojan astus kellelegi varba peale, misjärel asuti noort poliitikut uputama,» väitis Kirsipuu ja viitas dokumentidele, mis juhivad tähelepanu sellele, et EELi nõukogu esimehe Riivo Sinijärve enda ning EELi eelmise tegevjuhi Ulrika Hurdi arved pole asutuse tegevusega kooskõlas.

Hurt aga eitas süüdistusi, väites et kuigi EELi dokumendid näitavad, et ta reisis koos elukaaslasega asutuse kulul välismaale, oli tegu vaid ajutise bürokraatliku sundkäiguga ning tegelikult tegid reisi osas selle välismaised korraldajad hiljem tasaarvelduse.

Advertisements

4 kommentaari

  1. Lubagu rahajumal siiski märkida, et tegemist on 1. oktoobri andmetega. Erakond ei peagi tegelikult oma andmeid uuendama sagedamini kui kord aastas…

  2. […] Valimisreklaamid « Vargaplika Golojan kuulub endiselt Reformierakonda […]

  3. […] jaanuaril. Kui see pole vassimine registriandmetega, siis mis see on Reformierakonna poolt. Pealegi teatas Kristen Michael juba möödunud aasta oktoobris, et Galojan arvati välja. Mille peale kulusid siis november ja detsember kui välja arvamise […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: