Hinnatõus: Tallinki laevapilet

 Hinnatõusu teade on muudetud soodsa hinnaga piletite viimaste päevade ostupaanikaks. Siiski soliidsem käitumine kui Eesli Loto puhul, kelle hinnatõusust sain teada alles piletit ostes, sest kes nende kodulehelt uudiseid ikka taipab otsida. (sinna tuli teade 26. detsembril ehk siis 2 tööpäeva varem.)

Alates 7. jaanuarist lisandub pärast 15. jaanuari väljuvale reisile ostetud piletile kütuse lisatasuna Eesti-Soome liinil 47 krooni, Eesti-Rootsi, Läti-Rootsi ja Soome-Rootsi liinidel 78 krooni ja Eesti-Soome-Saksamaa liinil 125 krooni.

Enne 7. jaanuari tehtud broneeringutele ja välja ostetud piletitele ega reisidele, mis toimuvad enne 15. jaanuari kütuse hinnalisa ei rakendu, samuti ei kehti see sõiduautodele.

Kuna AS Tallink Grupp järgib rahvusvahelise MARPOL konventsiooni sätteid ja Rootsi ning Soome võimude laevakütusele esitatavaid kõrgemaid erinõudeid, kasutavad ettevõtte laevad madala väävlisisaldusega keskkonnasõbralikumat kütust, millel on samas kõrgem hinnaklass.

Alates eelmise aasta jaanuarist on kütusehinnad maailmaturul kasvanud ligi kaks korda ning lisaks lennufirmadele on piletitele kütuselisa juurde arvestama asunud ka paljud rahvusvahelised laevafirmad.

http://www.arileht.ee/?artikkel=413459 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: