Hinnatõus: Tallinki laevapilet

 Hinnatõusu teade on muudetud soodsa hinnaga piletite viimaste päevade ostupaanikaks. Siiski soliidsem käitumine kui Eesli Loto puhul, kelle hinnatõusust sain teada alles piletit ostes, sest kes nende kodulehelt uudiseid ikka taipab otsida. (sinna tuli teade 26. detsembril ehk siis 2 tööpäeva varem.)

Alates 7. jaanuarist lisandub pärast 15. jaanuari väljuvale reisile ostetud piletile kütuse lisatasuna Eesti-Soome liinil 47 krooni, Eesti-Rootsi, Läti-Rootsi ja Soome-Rootsi liinidel 78 krooni ja Eesti-Soome-Saksamaa liinil 125 krooni.

Enne 7. jaanuari tehtud broneeringutele ja välja ostetud piletitele ega reisidele, mis toimuvad enne 15. jaanuari kütuse hinnalisa ei rakendu, samuti ei kehti see sõiduautodele.

Kuna AS Tallink Grupp järgib rahvusvahelise MARPOL konventsiooni sätteid ja Rootsi ning Soome võimude laevakütusele esitatavaid kõrgemaid erinõudeid, kasutavad ettevõtte laevad madala väävlisisaldusega keskkonnasõbralikumat kütust, millel on samas kõrgem hinnaklass.

Alates eelmise aasta jaanuarist on kütusehinnad maailmaturul kasvanud ligi kaks korda ning lisaks lennufirmadele on piletitele kütuselisa juurde arvestama asunud ka paljud rahvusvahelised laevafirmad.

http://www.arileht.ee/?artikkel=413459 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: