Reformierakond vassis Galojani lahkumisega

Segane on see vargaplika Anna-Maria Galojani Reformierakonnast välja astumise lugu. 31. jaanuaril registrit vaadates, oli ta seal liikmena kirjas. Kui tegin seda 14. veebruaril oli registrisse tekkinud märge, et astus välja 1. jaanuaril. Kui see pole vassimine registriandmetega, siis mis see on Reformierakonna poolt. Pealegi teatas Kristen Michael juba möödunud aasta oktoobris, et Galojan arvati välja. Mille peale kulusid siis november ja detsember kui välja arvamise kuupäevaks kirjutati 1. jaanuar? Samuti kirjutati see kuupäev ajavahemikus 31. jaanuar kuni 14. veebruar. Äkki nad siiski lootsid, et saavad selle vaikselt kinni mätsida ja neile mingil põhjusel vajalik inimene jääb nimekirja edasi? Ma arvan ka aimavat, miks teda sedavõrd poputatakse. Teatavasti oli eelmise aasta veebruaris käimas valimiskampaania ja Galojan figureeris oma reklaamidega kümneid kordi teles ja tal oli oma isiklik väliposter Viru hotelli ees,  kuid selle kampaania kuludeks deklareeriti tühine summe (jäi kindlasti alla 50 tuhande) mis valdkonna hindadest vähegi teadja jaoks on ilmselge bluff.

Kirjutasin varem:

31. jaanuar 2008 kell 10.24 ja Anna-Maria Galojan kuulub endiselt Reformierakonda, kuhu astus 07.05.2000.

Väga kummaline, et Eesti juhtimisel osalev erakond pole suutnud mitme kuu jooksul vabaneda vargaplika kuulsuse omandanud broilerist. Järelikult on Anna-Maria Galojan Reformierakonnale vajalikum kui tema tegevusest tuleneda võiv negatiivne kuulsus. https://rahajumal.wordpress.com/2008/01/31/anna-maria-galojan-endiselt-reformierakonnas/

või

Äriregistri andmetel on Golojan veel 26. oktoobri seisuga Reformierakonna liige. Kas tema välja astumise kohta valetas Reformierakonna peasekretär Michal või ei saa Eesti registreid usaldada? Las ma mõtlen. Ma pigem arvan, et reformierakondlane valetab ja usun riiklikk registrit. Kui keegi pole veel lugenud Golojani varguses süüdistamise lugu, siis tasuks tutvuda minu varasemate postitustega.

Mille kohta Michal valetas?

Katke Ekspressi artiklist: Galojan oli Reformierakonna liige 2000. aastast peale. Reformierakonna peasekretär Kristen Michal ütles eile, et partei on hiljuti Galojani liikmete hulgast välja arvanud isikliku avalduse põhjal.

Kogu selle loo taust oli juba eelpool viidatud kirjutises: reformierakondlane jäi vargusega vahele (varastav reformierakondlane)

https://rahajumal.wordpress.com/2007/10/26/vargaplika-golojan-kuulub-endiselt-reformierakonda/

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: