Noore tüdruku reklaam tupepeegliga

080311ostaee_lastereklaam_tupepeegel_v.jpg(NB. WordPress censorship ehk wordpressi tsensuur on siia juurde lisatud pildid eemaldanud.)

Vaatasin üle 800 päeva osta.ee aadressi ja sattusin lehele, kus müüdi günekoloogilist riistvara ning selle kõrvale näidati väikeste laste reklaame. Igati maitselage kui 9 aastane tüdruk teatab: mõtlen välja tulevikuasju, ning selle kõrval tupes tegutsemise tööriist. Enne seda väikest tüdrukut oli olnud selline algklasside poiss, kes tahtis saada – üllatus küll, turvameheks.

Teiseks tahtsin öelda, et reklaami paigutamisega internetis on mindud absoluutselt liiale. Rahajumalat muidugi rõõmustab raha kummardamine ja kasumi korjamine.

080311ostaee_lastereklaam_tupepeegel.jpg

Kolmandaks tuli täna pressiteade, et Eesti internetimeedia firma Moonfish Media uueks omanikuks on Euroopa juhtiv online kauplemisplatvormide omanik Tradus Limited, mis omakorda kuulub rahvusvahelisele meediafirmale Naspers. Tõenäoliselt pole 98 % lugejatest sellest firmast midagi kuulnudki. Pole hullu, sest ka mina ei teadnud kuni tänaseni, et Moonfish Media omab juhtivaid online portaale Eestis (Osta.ee, KV.ee) kui Leedus (Aruodas.lt, Edomus.lt, Skelbiu.lt).

Tervitan siis seda Osta.ee seltskonda, kes tuli turule Che Guevara pilte bussidele kleepides ja nüüd on mandunud sekslelude vahendajaks. No palju õnne teile!

Pressiteate tekst:

Eesti internetimeedia firma Moonfish Media uueks omanikuks on Euroopa juhtiv online kauplemisplatvormide omanik Tradus Limited, mis omakorda kuulub rahvusvahelisele meediafirmale Naspers. Tradus omandas ettevõttest 51 % optsiooniga osta täielik osalus järgmise 3 – 4 aasta jooksul. Moonfish Media tänane juhtkond jätkab ettevõtte igapäevast juhtimist. Ettevõtte müümisel nõustas Moonfish Media omanikke investeerimispank GILD Bankers.

Moonfish Media asutaja ja nõukogu liige Raivo Hein on sõlmitud tehinguga väga rahul: ”Meil on tõeliselt hea meel saada rahvusvahelise Tradus grupi osaks, kuna meie internetimeedia lahendused sobivad ideaalselt Traduse tänast teenuste portfelli täiendama. Samuti ootan põnevusega koostööd Traduse meeskonnaga, sest nende kogemusega suudame Moonfishi äri veel enam edasi viia.”

„Tähelepanuväärne on, et selle tehinguga sisenes meie turule maailma üks suurimaid interneti- ja trükimeedia ettevõtteid. Traduse omaniku, Lõuna-Aafrika Vabariigist pärit Naspersi viimase poole aasta käive oli näiteks tooduna 1,5 miljardit dollarit. See näitab, et Eesti võib küll väike olla, kuid siiski atraktiivne suurtele tegijatele!“

Tehingut korraldanud GILD Bankersi partner Tarmo Jüristo lisas:” Meil on samuti hea meel, et Eesti üks edukamaid internetimeedia ettevõtteid on leidnud kõrgetasemelise rahvusvahelise investori. Oleme kindlad, et sellest koostööst sünnib veel mitmeid uusi põnevaid projekte.”

Moonfish Media omab juhtivaid online portaale nii Eestis (Osta.ee, KV.ee) kui Leedus (Aruodas.lt, Edomus.lt, Skelbiu.lt).

Tradus Limited omab online kauplemiskeskkondi 12 Euroopa riigis, sealhulgas enamusosalust Poola internetimeedia ettevõttes Gadu-Gadu ja osalust Venemaa juhtivas veebikeskkonnas Mail.ru. Hiljuti omandas Tradus Limited`i rahvusvaheline meediafirma Naspers, mis pakub laias ulatuses elektroonilise ja trükimeedia teenuseid üle maailma.

GILD Bankers on Balti juhtiv sõltumatu investeerimispank, millel on kontorid Eestis, Lätis, Leedus, Ukrainas, Bulgaarias ja Ühendkuningriigis. GILD Bankers nõustab ettevõtete ühinemisi ja ülevõtmisi, korraldab kapitali kaasamistehinguid, juhib alternatiivseid fonde ja pakub privaatpangandusteenust. GILD Bankersi grupp annab tööd üle 80 inimesele.

Täiendav info:

Raivo Hein

Moonfish Media nõukogu liige

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: