Evelini Ilvese mannetu mainekujundus

Evelin Ilvese maitsetu kleit nimetati rahvariideks, et vältida kritiseerimist. Nüüd teatab Kroonika, et Evelin Ilves osutas jalga väänanud Beatrice´ile lausa esmaabi. Sama päeva lehes on teade, et Evelin Ilves jäi Endla lavalaua vahele kontsapidi kinni. Pole midagi öelda kui vaid odava mainekujunduse katse kukkus läbi. Õnneks ei osta ega telli ma Kroonikat juba vähemalt aasta aega. Isegi Tähismaa sai ametist lahti, sest minu algatus boikotiks kujunes  järgimist väärivaks.

Astusin kuidagi teelt kõrvale ja libastusin. Jalg läks liigesest täiesti välja. Väga karm valu oli!” kirjeldas Beatrice õnnetust. Ajakirja Kroonika andmeil juhtus naisele esmaabi osutama aga ei keegi muu kui presidendiproua Evelin Ilves isiklikult. Mõni aeg hiljem astus kohvikusse ka Evelin Ilves ihukaitsjaga. “Kuule, niimoodi ikka ei saa, ruttu traumapunkti!” teatanud arstiharidusega Ilves modelliärinaise jalga kombates. “Esmaabi oli väga tõhus,” kiitis Beatrice ajakirjale.
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=271593&d=20080318&a=1

Presidendiproua Evelin Ilves jäi Pärnus Endla teatris nii õnnetult kontsapidi pöördlava imekitsasse prakku kinni, et pidi kinga varba otsast koguni ära sikutama. Seda näitas ka ETV Aeg Luubis saade!
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=271554&d=20080318&a=1

Minu varasem postitus: Evelin Ilvese maitsetu kleit nimetati rahvariideks, et vältida kritiseerimist. https://rahajumal.wordpress.com/2007/03/16/evelin-ilvese-maitsetu-kleit-nimetati-rahvariideks-et-valtida-kritiseerimist/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: