Reformierakond kodustas teeme2008.ee kampaania

Reformierakonna noored on kodustanud ära 3. mail toimuva kampaania Teeme ära 2008. MTV telekanalil näidatakse reklaamiklippi, kus noored reformikad kutsuvad osalema teeme2008.ee kampaanias. Reformikate klipis osaleb ka Keskkonnaministeerium.

Maksumaksjana tekkis minul küsimus, kas teeme2008.ee kampaania on maksumaksja poolt rahastatud näiteks läbi Keskkonnaministeeriumi. Kuivõrd eetiline on seda juhtiva Reformierakonna ministri Jaanus Tamkivi taoline käitumine kui ta lubas telereklaami osalema oma noored parteibroilerid. Äkki oligi see algusest peale nii planeeritud, et näiliselt vähepoliitiline ja looduse säästmisele kutsuv tegevus saaks laiade rahvamasside omaksvõtu ja siis liituksid sellega „õilsal eesmärgil toetavad“ reformikad. Olen vaadanud, et Eestimaa puhastamise reklaamide vähempoliitilised versioonid jooksevad ka ETV peal. Seal ei ole reformierakonna logo või kaubamärki eksponeeritud kuid ka seda organisatsiooni juhib endine reformikas Margus Allikmaa.

Õnneks tulid Reformierakonna kõrvad välja vähemalt 2 nädalat enne üritust ja refomikatest tülgastust tundvad inimesed, kelle hulka ka mina kuulun, saavad sellest poliitpuhastustest ennast distantseeruda. Minu tülgastus tuleneb eelmisel kevadel kehtestatud ennaktempolistest aktsiisidest, ennekõike kütusele, sest ma ei suitseta ega joo, kuid olen pidanud poes käimisel juba valima milliseid toiduaineid osta ning mida mitte.

Tänan ühtlasi Sirjet, kes juhtis sellele teemale eile tähelepanu.

Järgnevad pildid on reklaamist teeme2008.ee mis on muutunud Reformierakonna näoliseks.

Reformierakonna noored ja värsked poliitbroilerid tahavad just sind!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: