Kes juhivad Ojulandi?

Viimastel päevadel toimunud arutelu Kristiina Ojulandi piinliku avalduse teemadel tõstatab küsimuse, et kelle mõtteid Ojuland edastab. Kas ta ikka mõtleb ise või taasesitab kellegi teise arvamusi. Pealegi tundub, et need “teised mõtted” viivad teda sohu.

Huvitaval kombel viskus kriitika turmtulle tema nõunik Aarne Veedla, kes on varem tuntud wiki-war sõdurina. Termin wiki-war tähendab praeguste USA presidendi kandidaatide valimiste taustal seda, et interneti entsüklopeedias Wikipedia püütakse muuta kandideerijate kohta avaldatud andmeid. Näiteks Veedla kirjutas seal aastate eest Toomas Hendrik Ilvese väidetavast emapoolsest kariimi (see on üks juudi hõim) päritolust. Juutidel teatavasti käib päriluse arvestamine just emaliini pidi ja sellega oleks Eesti president pooleldi juudi verd. Ameeriklased on need võimalused avastanud alles 2008. kus püütakse aktiivselt Obama kohta lisada islamile viitavaid andmeid. Neid tuleb toimetajatel eemaldada pea ülepäeviti, sest lihtsad ameeriklased on teatavasti piiratud mõtlemisvõimega.

Kuid tagasi tulles Ojulandi teema juurde siis mina arvan, et mitmeid aastaid Kägu elukaaslase tiitliga leppiv naine ei saa eriti taiplik olla. Ma ei arva ka Raimo kohta hästi, sest tema jaoks kõlas sõna elukaaslane ühes teleintervjuus kui midagi sarnast surnuaias üksteise kõrval lebamisega. Umbes nii, et elukaaslane oli sul kogu elu, sinu kõrval, ning nüüd puhkate üksteise kõrval ka hauakivi all.

Ja lõpuks rahajumala lemmikvideo venekeelt purssivast blondist Kristina Ojulandist.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: