Jälle maitsetu Evelin Ilves

Eelmise aasta 17. märtsil kirjutasin soome ajalehest, mis nimetas Evelin Ilvese maitsetu kleidi rahvariideks, et vältida kritiseerimist. Sellel nädalavahetusel toimunud peole ilmus proua president aga kohale roosa käekoti ja musta värvi kingadega.

Isegi koolitüdrukud teavad, et koekott ja kingad või saapad valitakse üksteisega kooskõlas. Enamasti ka lausa identset värvi. Seekord siis lahtise ninaga rihmkingad ja roosa lopsakas käekott on selline kooslus, millega võiks tänavala ilmuda Tädi Tatjana, kuid mitte eesti Vabariigi president. Tädi Tatjanad käisid nimelt 1939. Eesti okupeerimise järel ka rahvajutu järgi öösärgis tantsupeol, sest nad polnud harjunud sedavõrd hea materjaliga riideid kusagil mujal kandma kui avalikus kohas.

Eriti koomiline, et Endla teatri siseüritusele ilmus Evelin jällegi poolde säärde ulatuvate saabastega. Sinna oleks võinud oma lahtiste kingadega minna.

Video: Evelin Ilves piinlikult Endla teatri lavalaua vahele kontsaga kinni jäämisest.

Advertisements

4 kommentaari

 1. Iga vähegi ajaga kaasas käiv koolitüdrukki teab, et kingade ja koti paaniliselt lausa identses värvis valimine on jäänud aastatetagusesse aega ja käib kaasas koos vanaemade moefilosoofiaga. Kui nende kingade kaunistused, mis tal seal on, koti värviga juba kokku lähevad, võis see IRL täiesti kena välja näha. Peale selle, võib-olla oli kotil teisel pool mingi muster. Selleks, et king ja kott omavahel sobiksid, ei pea nad olema tingimata ühte värvi 🙂

 2. Tere,

  tahtsin ka omalt poolt kommenteerida, et need vanad iganenud “reeglid” (inimeste endi poolt loodud PIIRANGUD) võiks ammu ära unustada. Miks ometi peab enese riietamisel – mis on üks eneseväljenduse vorme – ennast niimoodi raamidesse seadma? Pr. Ilves on imeilus ja tema rõivastumine samuti väga hea. Palun laske tal olla 🙂

 3. Ee…mul jäi korraks suu lahti kui ma seda posti lugesin. Nagu mis mõttes?
  Kas tõesti on presidendiproua juures kõige olulisem see, kas ta käekott ja kingad sobivad või mitte?
  Mulle meenusid mu enda sugulased, kes vaatavad presidendi vastuvõttu ainult, rõhutan – ainult, sel põhjusel, et saaks kutsutute riietuse kallal iriseda.

 4. moemaailmas teatakse ammust töde, et must ja valge on sellised värvid, mis peaaegu et iga värviga kokku sobivad.
  ja kui proua president oleks olnud ülekarva roosa ,siis oleks irisetud ,et muud värvi vist ei tuntagi. igavalt roosa.
  nuhaijaa ma ülten
  kes tahab ,leiab alati põhjuse iriseda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: