SLÕ düsgraafik: purjus politseile peaga vahele jäi

SitagaLaetudÕhtuleht on hädas eesti keeles sõnade järjekorda panemisega. See lõik pärineb lehe juhtkirjast: juhiloata Tartu noormees järjekordselt purjus politseile peaga vahele jäi. Autoriks peab olema anonüümne ajukääbik. Sellest võis välja lugeda, et politsei oli purjus. Või teiseks, et politseile jäädi kellegi peaga vahele, näiteks kirvega kehast eraldamise järel.

Kui ajaleht teeb esimese 2 lause jooksul 3 suurt keeleviga, siis minu kaastunne selle pasalehe raha eest tellijatele. Blogija võib endale kirjavigu lubada, sest temale pole keeletöö palgatööks ning tema tekste ei kontrolli keeletoimetaja ja korrektor nagu see korralikus ajalehes peaks olema.

Lisaks pilt http://www.sloleht.ee lehelt, kus kolme tekstirea peale on 2 sõnade järjestuse viga ning lisaks üks sõnast puuduv täht. See puuduv täht leidke ise ülesse. Vihjeks, see on e.

PS. kui selle ajukääbikluse mõõdupuu autor juhtus lugema siis õige sõnade järjekord oleks selline: juhiloata Tartu noormees jäi järjekordselt purjus peaga politseile vahele.

Umes 1 tund hiljem on see juhtkiri esilehel asendatud ja selle pärlini jõudmiseks tuleb valida vasakult menüüst kümnete valikute hulgast rubriik “Arvamus”

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: