SLÕ düsgraafik: purjus politseile peaga vahele jäi

SitagaLaetudÕhtuleht on hädas eesti keeles sõnade järjekorda panemisega. See lõik pärineb lehe juhtkirjast: juhiloata Tartu noormees järjekordselt purjus politseile peaga vahele jäi. Autoriks peab olema anonüümne ajukääbik. Sellest võis välja lugeda, et politsei oli purjus. Või teiseks, et politseile jäädi kellegi peaga vahele, näiteks kirvega kehast eraldamise järel.

Kui ajaleht teeb esimese 2 lause jooksul 3 suurt keeleviga, siis minu kaastunne selle pasalehe raha eest tellijatele. Blogija võib endale kirjavigu lubada, sest temale pole keeletöö palgatööks ning tema tekste ei kontrolli keeletoimetaja ja korrektor nagu see korralikus ajalehes peaks olema.

Lisaks pilt http://www.sloleht.ee lehelt, kus kolme tekstirea peale on 2 sõnade järjestuse viga ning lisaks üks sõnast puuduv täht. See puuduv täht leidke ise ülesse. Vihjeks, see on e.

PS. kui selle ajukääbikluse mõõdupuu autor juhtus lugema siis õige sõnade järjekord oleks selline: juhiloata Tartu noormees jäi järjekordselt purjus peaga politseile vahele.

Umes 1 tund hiljem on see juhtkiri esilehel asendatud ja selle pärlini jõudmiseks tuleb valida vasakult menüüst kümnete valikute hulgast rubriik “Arvamus”

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: