“Unelmate pulma” võitis integratsioon.

Unelmate pulma võitis integratsioon Eesti moodi ehk vene geenid segatakse Eesti pikatoimelisusega. 8520 inimest hääletas Dmitri ja Liisa poolt, kes saavad järgmisel laupäeval pidada telekaamerate ees pulmapeo vähemalt 100 kutsutud külalisega. Võitja oli etteaimatav.

Elo Mõttus venitas küll võitja teatavaks tegemisega, kuid pärast teiseks jäänud Ardo ja Kairi teatamist oli ilmselge, et auhind antakse lapseootel paarile. Liisa oli see kes väitis ennast rase olevat. Siiani see veel välja ei paista. Äkki oli lihtsalt psühholoogiale rõhumine? Dmitri Ukraina vanaema sõitis maha 2000 kilomeetrit ja olevat mingis viisajärjekorras kaks päeva seisnud. Hea kampaania, annan au!

Rahajumal on rõõmus, et oli nende tuhandete hulgas, kes sai täna Kairilt kirja. Lugesin seda õhtul pärast saate lõppu kui olin neljalt telefonilt teinud juba poolthäälte kõned.

Kallid sõbrad,

juba paar kuud oleme Kanal2 saates Unelmate pulm „võidelnud” oma unelmate pulma eest. Täna, 1 mail on päev, kus loodetavasti meie pingutused vilja kannavad. Täna õhtul kell 20:30 toimub otsesaates telefonihääletus, kus on teil kõigil võimalus kaasa aidata meie unistuse täitumisele.
Oma poolthääle saate anda meie numbrile 9007703 alates saate algusest kell 20:30. Jääme lootma teie toetusele!

Kairi ja Ardo

Õnne ja edu Kairi ja Ardo. Isegi siis kui televisioon teile peole sisse ei poe.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: