“Unelmate pulma” võitis integratsioon.

Unelmate pulma võitis integratsioon Eesti moodi ehk vene geenid segatakse Eesti pikatoimelisusega. 8520 inimest hääletas Dmitri ja Liisa poolt, kes saavad järgmisel laupäeval pidada telekaamerate ees pulmapeo vähemalt 100 kutsutud külalisega. Võitja oli etteaimatav.

Elo Mõttus venitas küll võitja teatavaks tegemisega, kuid pärast teiseks jäänud Ardo ja Kairi teatamist oli ilmselge, et auhind antakse lapseootel paarile. Liisa oli see kes väitis ennast rase olevat. Siiani see veel välja ei paista. Äkki oli lihtsalt psühholoogiale rõhumine? Dmitri Ukraina vanaema sõitis maha 2000 kilomeetrit ja olevat mingis viisajärjekorras kaks päeva seisnud. Hea kampaania, annan au!

Rahajumal on rõõmus, et oli nende tuhandete hulgas, kes sai täna Kairilt kirja. Lugesin seda õhtul pärast saate lõppu kui olin neljalt telefonilt teinud juba poolthäälte kõned.

Kallid sõbrad,

juba paar kuud oleme Kanal2 saates Unelmate pulm „võidelnud” oma unelmate pulma eest. Täna, 1 mail on päev, kus loodetavasti meie pingutused vilja kannavad. Täna õhtul kell 20:30 toimub otsesaates telefonihääletus, kus on teil kõigil võimalus kaasa aidata meie unistuse täitumisele.
Oma poolthääle saate anda meie numbrile 9007703 alates saate algusest kell 20:30. Jääme lootma teie toetusele!

Kairi ja Ardo

Õnne ja edu Kairi ja Ardo. Isegi siis kui televisioon teile peole sisse ei poe.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: