Delfi raffas koguneb jeebo tsooni

AS Delfi toob turule uued kaubamärgid: kuut, maika, tsoon, hang, jeebo ja raffas. Üks hullem kui teine. Tundub üsna mõttetu rahapaigutusena kui praegune reklaamitulu ei garanteeri Ekspress Grupile ostmiseks võetud laenukohustuse tagasimaksmist.

rinnahoidja kleidi peal tudengimissEile oli blogisse tuldud otsinguga „jeebo tsoon.“ Kõlab kui delfi kommentaarium. Siit edasi mõeldes saaksime tuletada veel „maika hang“ või „jeebo kuut.“ Üsna hea oleks ka „maika raffas“ sest kindlasti pooled selle lugejatest on hip-hop stiili plagieerijad, kellel lohvakad riided ja särk pükstest väljas. See tundub olevat üldse läänelik mood, et särk ei käi mitte püksi, vaid selle peale. Tulemus näeb välja kui vene rahvariietega, kus ka maika ehk eesti keeles särk on pükste peal vööga kinni tõmmatud.

Mida ma arvan Delfi kaubamärkidest, sai lugeda juba 21. aprillil. Eile kirjutati sellest ka aadressil http://jkaljundi.blogspot.com

Viimastel ülikooli misside valimistel tuli võitnud neiu ka selle peale, et rinnahoidja võiks panna pluusi peale, mitte selle alla nagu siiani naisterahvad on teinud. Igatahes oli see punane kopsukas kleidi peal sedavõrd meeldejääv, et ta saigi võitjaks. Pilt on 26. aprilli SLÕ internetilehelt.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: