Elisa sit internett töötas 1 tunni

Elisa mobiilne internett suutis hommikul vastu pidada vaid 1 tunni ja 10 mb internetis surfamise jagu kui juba katkestas ühenduse. Ilmnesid tavapärased sümptomid, kus modemi tarkvara järgi on internetti lausa 3 pulka. Ühendus justkui oleks, kuid mida pole, on brauseris info kättesaamine.

Loomulikult ei olnud abi ka tarkvara sulgemisest ja taaskäivitamisest, sest ka siis ei tulnud internetti. Modem Huawei E220 tuli käsitsi arvuti tagant lahti ühendada ja tagasi ühendada. Alles siis tuli interneti ühendus reaalselt tagasi.

Tegelikult on ühevõrra sitad nii Elisa kui EMT mobiilsed internetid. Vahe on selles, et Elisal on mul piisavalt tugev signaal, kuid tarkvara on modemil kehv (operaatori lukuga) ning ühendus kaob isegi programmi tõrgeteta töö korral. Siiski olen paar päeva tagasi kogenud olukorda kus modemi programm pandi veateatega kinni. Arvutis probleemi ei ole, sest teiste programmidega pole seda varem ette tulnud. Või vähemalt mitte meeldejäävalt tihti. EMT mobiilse interneti puuduseks on kõikuva kvaliteediga 3G levi (Tallinnas, ärme räägi isegi teistest maakonnalinnadest) mis tuleb ja läheb nagu heaks arvab. Pole märganud ka seost ilmastikuga kus näiteks vihmase ilma korral oleks side kehvem.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: