Liigitasin Tiina Tammani rumalate hulka

Sain hakkama suure pahateoga. Raiskasin üsna mitu minutit oma elust, et hoolikalt läbi lugeda Tiina Tammani (Londoni lähistelt) kirjutis väliseestlase või turisti toimetulekust Tallinna siltide infoväljas. Esmalt kurtmine maaliinide- ja linnaliinide bussijaama nime sarnasusest. Lisaks veel mitmed küsitavused ühistranspordi pileti ja info kättesaadavusega.

Järldusele, et tegemist on rumala tarbimiskultuurist rikutud viljaga aga jõudsin järgmise teema käsitluse pärast. Nimelt arutles ta Eesti teatrite suvelavastustele jõudmise transpordi küsimuse üle. Umbes niimoodi, et tahan trammi või bussiga otse treppi. Noh, kus küll selliseid kasvatatakse? Ta peaks olemegiti teadma, et eestlased võtavad igal aastal perre rohkem uusi autosid kui sünnib väikseid lapsi. Seega on auto meile lapsest olulisem ja seetõttu pole ka transpordi küsimust, kuidas sinna väljanäitusele pääseda. Enamasti on see hea linnast väljas toimuv etendus hea filter ühistransporti kasutavate inimeste väljasõelumiseks, sest kohale tuleb minna omal käel ja samuti ka tagasi.

Nüüd tegin siis teise pahateo oma elu vastu ja trükkisin vähemalt samakaua seda arvamust. Lugege parem ise seda eluvõõraks jäänud väliseestlase kirjutist http://www.epl.ee/artikkel/428540

Advertisements

Üks vastus

  1. Ühistransport mujal Euroopas on tõepoolest hoopis midagi muud kui Eestis. Ja mida need lapsed siia puutuvad?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: