Päev algas tõrkuva internetiga

Tänane hommik algas jällegi Elisa mobiilse interneti seadme lahtiühendamisega, sest öö jooksul oli tekkinud tõrge. Nimelt oli Huawei E220 modem mitte ühendatud seisundis kuigi programm oli arvutis lahti. Hommikul klikkisin siis ühendamise nuppu kuid modem teatas, et tal on juba ühendus ja mind enam jutule ei võetud. Huvitav, kelle või millega tal oli ühendus? Äkki toimub mingi kasutajate poolne luuramine ja sellest tingituna esineb igasuguseid vigu nagu olen varem kirjeldanud: ühendus puudub vaatamata signaali tugevusele, programm lõpetab äkki tegevuse ning usb seade kaob arvuti jaoks olemast või siis viimati kirjeldatud taasühenduse loomise probleemid.

Advertisements

Üks vastus

  1. Ei taha üldse norida aga see viga, millest sa juba üksjagu jauranud oled, pole tõenäoliselt kuidagi Elisaga seotud.

    Tõenäoliselt on konflikt erinevate arvuti sättete ja modemi ja/või modemi tarkvara vahel. Nimelt arvuti arvab, et see port mille kaudu ühendus modemiga luua on juba kasutusel. Elisa peaks juba natuke hilisemas staadiumis mängu tulema.

    Proovi näiteks mõnda teist ühenduse loomise programmi, kui see Vodafone Connect. Ja ei teeks ka paha arvutis natuke seadeid jms korrastada.
    Äkki saad sellest abi.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: