Kõik ajakirjanikud vihkavad? Viisitamme!

Terve juunikuu alguse pole Pärnu linnapea pääsenud Sopaga Laetud Õhtulehe ajakirjanike hammaste vahelt. Temast kirjutatakse isegi rohkem kui endisest antikangelasest Savisaarest. Tea, kas sellist tuntust ta sooviski kui poliitikasse läks?

Kõik algas juba nädalavahetusel ehk maikuu viimasel päeval kui PPM kirjutas artikli Pärnu kulutustest avalikkusega suhtlemisele. Pealkirjaks pandi loomulikult: Viisitamme mainekujundus maksab 100 000 krooni kuus. Seda eksponeerisid päeva tähtsaima uudisena nii Delfi kui teised portaalid mis nädalavahetusel töötasid.

Esimesel nädala tööpäeval ehk siis 2. juunil kirjutas SLÕ Mart Viisitamm kulutab maine upitamiseks 100 000 krooni kuus Pole midagi kosta. Hästi sõnastatud ja loetavaks tehtud pealkiri.

Kolmapäeval kirjutati sellest, et Mart Viisitamm punnib palkade kärpimisele vastu kuid seal on tegemist pigem populistliku opositsiooniga suhete klaarimisele. Nimelt tegi alles paar aastat tagasi Pärnu abilinnapea kohale kuulunud Mart Alliku ettepaneku, et linnapea Viisitamme palka võiks alandada. Mõelda vaid, et need kaks Marti olid kunagi sõbralikult linna juhtimas. Nagu kirjutas PPM, siis opositsiooni kukkunud ja ettevõtluses kätt proovinud Mart Alliku osutus luuseriks, sest tema osalusega firmal ei pidavat eriti hästi minema. http://www.parnupostimees.ee/050608/parnuparnumaa/10086108.php

Täna on meil neljapäev ja Eesti Ekspress, mis on suurima loetavusega nädalaleht kirjutab Viisitammest. Nimelt olevat Viisitamm jätnud Tartus mingi näituse avamisele minemata, nagu Urmas Kruuse ehk reformierakondlasest Tartu linnapea seda näis ootavat. Mulle tundub imelik, et Kruuse jookseb sellest ajalehte nutulaulu kirjutama. Tavaliselt korraldavad protokolli ja avalike suhete eest vastutavad inimesed selliseid asju, sest linnapead ei käi kunagi ainult näitusel koos juttu ajamas või kätt surumas. Nimelt alati järgneb sellele siis ühine toidukord(joogikord) ja pole võimalik, et Kruuse poleks teadnud, et sellel korral ei tule tal mõnda cateringi teenust tellida või söögikohta reserveerida.

Omegiti leidis SLÕ, et ka sellises asjas kui mingi näituse avamisel Tartu linnapeaga mitte kohtumine vääriks äramainimist. http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=282306

Lõpetuseks veel video sellest kui Viisitamm oli alles saamas Pärnu linnapeaks. (27. oktoober 2005 Reporteri saade)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: