Rahvas nõuab Evelin Ilvese blogi

Vaadates tänaseid otsingusõnu, siis võib kindlalt järeldada, et vähemalt kolmel korral on minu juurde tuldud otsima proua presidendi Evelin Ilvese blogi.

evelin ilves    4
evelin ilvese blogi    3
raha eesti panga    1
playboyl    1
evelin ilves blog    1
3g leviala    1

teisipäeval 24. juunil
kati toots    4
raha    2
eesti rahatähed    2
“evelin ilves”    1
vello rikkas    1
kärbse jumala jutt    1
rumalused    1
töökuulutused    1

Veel näiteid kuidas Elisa petab mobiilse interneti kasutajaid:

1) Modem Huawei E220 on väga ebastabiilse tarkvaraga. Selle erroritest olen kokku pannud üsna mitu postitust. Kui ma pean ühenduse taastamiseks selle arvuti küljest lahti ühendama, siis kulub selle tagasi töökorda ja ühenduse saavutamiseks umbes 2 minutit.

2) Pärast modemi kasutamiseks sõlmitud lepingu tähtaja möödumist pole Elisa vodaphone modemit võimalik kasutada mõne teise operaatori võrgus. Modemis olev tarkvara ei sisalda selle muutmise võimalust. Kasutajale antakse ette loetelu operaatoritest, mis kõik on loomulikult vodaphone ehk elisa kontserni omad.

3) Modemi andmemahu statistika ei ole usaldusväärne. Kui modemit vahetada kahe arvuti vahel, siis statistikat peetaksegi kahe arvuti kohta eraldi, mitte kogu andmeside peale eraldi. Seega on oht ületada ette antud 3 GB limiiti maksta iga MB eest soolast hinda. Lisaks esineb suurte failide puhul oht, et andmeside näitab ainult poole või vaid kolmandiku selle mahust kuigi kohale tuleb tegelikult kõik. Selle vastu soovitati Elisa teenindusest mõnda alternatiivset allalaadimiste loendurit. Heakene küll aga kuidas on saadetud andmete lugemisega?

4) Modemi andmeside on väga kõikuva kvaliteediga. Nagu seda selgitas mulle Elisa tehnilise toe inimene, siis prioriteet on alati kõned ja seetõttu võitegi kogeda selliseid poole või lausa minutilisi katkestusi, kus internett justkui oleks, kuid tegelikkuses ühendust ei ole. Selle ajutise katkemise ja interneti puudumise kohta olen viimasel kuul pidanud ka päevikut.

5) Modemi tarkvara pole võimalik uuendada. Õigemini on võimalik vahetada Elisa võrgus töötav tarkvara sellise versiooni vastu, mis tuleks toime ka Windows Vista operatsioonisüsteemiga. Elisa konksu otsast päästvat tarkvara aga pole olemas, sest modemis on failid kaitstud ülekirjutamise eest “read only” käsuga. Modemi tootja lehel http://www.huawei.com pole üldse sellele modemile tarkvara. Ainult kirjeldus ja üldandmed.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: