Blogija Dumbuser sitablogi lõpetas tegevuse

Kindlasti on teile tuttavad tähemärgid WTF!? ja nende taustal Kati Tootsi avatud suu ja üllatunud ilmega pilt. Pärast eilset TV3 saadet laimavatest blogijatest, kus rääkis Jaagup Kreem(?) ja näidati dumbuseri blogi pilte(?), pani selle omanik lehele parooli.

dumbuser.wordpress.com on Eesti blogimaastiku sitanikerdajate lipulaev. Kes tahab saada labaseks inimeseks ja omandada eesti keele kõige ropuma, robustsema ja lumpenlikuma sõnavara, oleks pidanud just seda blogi lugema. Nüüd on juba hilja, sest omanik pani tõenäoliselt hirmust sellele parooli peale. Justkui parooli taha varjumine kaitseks midagi? Tühjagi!

Kellel jäi see pask lugemata, siis google cache on abiks! Otsingusse kirjutage “cache:http://dumbuser.wordpress.com” ehk jutumärkide vahel olev tekst.

või proovige seda firefoxi brauserist pärinevat linki

Samal teemal kirjutas ka http://toompark.pri.ee/aarne/index.php/rip-wtf/ ja minut.ee

Aga üldiselt hoiduge Elisa Mobiilse interneti eest, sest

Veel näiteid kuidas Elisa petab mobiilse interneti kasutajaid:

1) Modem Huawei E220 on väga ebastabiilse tarkvaraga. Selle erroritest olen kokku pannud üsna mitu postitust. Kui ma pean ühenduse taastamiseks selle arvuti küljest lahti ühendama, siis kulub selle tagasi töökorda ja ühenduse saavutamiseks umbes 2 minutit.

2) Pärast modemi kasutamiseks sõlmitud lepingu tähtaja möödumist pole Elisa vodaphone modemit võimalik kasutada mõne teise operaatori võrgus. Modemis olev tarkvara ei sisalda selle muutmise võimalust. Kasutajale antakse ette loetelu operaatoritest, mis kõik on loomulikult vodaphone ehk elisa kontserni omad.

3) Modemi andmemahu statistika ei ole usaldusväärne. Kui modemit vahetada kahe arvuti vahel, siis statistikat peetaksegi kahe arvuti kohta eraldi, mitte kogu andmeside peale eraldi. Seega on oht ületada ette antud 3 GB limiiti maksta iga MB eest soolast hinda.

4) Modemi andmeside on väga kõikuva kvaliteediga. Nagu seda selgitas mulle Elisa tehnilise toe inimene, siis prioriteet on alati kõned ja seetõttu võitegi kogeda sellised poole või lausa minutilisi katkestusi, kus internett justkui oleks kuid tegelikkuses ühendust ei ole. Selle ajutise katkemise ja interneti puudumise kohta olen viimasel kuul pidanud ka päevikut.

5) Modemi tarkvara pole võimalik uuendada. Õigemini on võimalik vahetada Elisa võrgus töötav tarkvara sellise versiooni vastu, mis tuleks toime ka Windows Vista operatsioonisüsteemiga. Elisa konksu otsast päästvat tarkvara aga pole olemas, sest modemis on failid kaitstud ülekirjutamise eest “read only” käsuga.

Üks vastus

  1. […] Nagu me kõik juba ilmselt lugenud ja näinud oleme, on blogimaailma tabanud katastroof, mis elu meie tiigis päris korralikult loksuma on löönud. Nimelt leidis üks teatud pedekas, kes Jaagup Kreemi nime kannab, et see, kui keegi teda eideks ja mõttetuks munniimejaks sõimab, on tema pisikese ego jaoks ikka liig, mis liig. Ei tea, mida nad täpselt tegid ja kas ta ähvardas oma suure munni lõpuks meie sõbrale kurku lükata või mitte, aga igatahes on Dumbuseri blogi nüüd parooli all ja lihtrahvale suletud. […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: