SMS-laenu saab ISIKSUSE tuvastamisel?

Kiirlaenude kontoritele pandi päitsed pähe ja nad peavad oma kliente nüüd vähemalt esimesel korral tuvastama. Turul tegutseb ka firma, kes kodulehe järgi nõuab isiksuse tuvastamist. Kui oled keskpärane ja isiksust pole ollagi, siis laenu ei anta!

Tõenäoliselt on selle laenukontori omanikud kas slaavi või heebrea juurtega. Igatahes pole eesti keel nende emakeel. Muidu nad teeksid vahet isiku tuvastamisel ja isiksuse tuvastamisel. Igatahes oli selle lugemine üle pika aja tõelise humoorikas:

seejärel tuleb Teil käia isikut tõendava dokumendiga Lindorff Eesti As kontoris aadressil Rävala pst.5, Tallinnas, avatud E-R 8-20. Pärast isiksuse tuvastamist makstakse laen Teie arvele meie lahtiolekuaegadel mõne minuti jooksul. Isiksuse peab tuvastama vaid ühe korra, hiljem ei pea tulema uuesti järgnevate laenude taotlemisel.Võite käia tuvastamas ennast veel aadressil:

Petrasol Business Center
Narva Mnt 7
10117 TALLINN

Selle viimase lause järgi saaksid ka kõik purjutajad, kes hommikul ärgates ei mäleta oma nime veel “käia tuvastamas ennast” aadressil Narva mnt 7 (pange tähele, et Mnt oli suure algustähega).

See nali vahib vastu aadressil http://www.risicum.ee/ ja kindlasti ei soovita ma kasutada nende võõramaalaste teenust, vaid irvitan nende “geniaalsuse” üle. Kliki järgnev pilt suuremaks, siis saad lugeda.

Advertisements

Üks vastus

  1. Heh päris hea nali tõepoolest. Oleme ka ise laenupakkujate kodulehtedelt rohkelt kirjavigu leidnud, aga Risicumi isiksuse tuvastamine võimalust pole seni märganud. Kusjuures sellelt pildil, mida postitusest võis klikkida leiab veel infot, et isiksust tuvastatakse isikut tõendava dokumendiga 🙂

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: