Ma teile kirjutan – doktor Inno ja õde Irja

Tere dr. Inno ja õde Irja.
Olen ikka korra nädalas Teie blogi väisanud, kuid nüüd võtsin vaevaks ka kirjutada, sest minu 1024×768 resolutsiooni puhul on vasakul ülemine pilt selline, kus Irjast on näha vaid üks pool näost. See hakkab juba häirima, sest ta kannatab täitsa vaadata. Tema näitamist ei pea häbenema.
Teema kohta aga niipalju, et olete lõpuks leidnud blogile läbiva (reformi vastase) teema ja see on kindlasti parem kui nämmutada kõigil teemadel mõnevõrra.
Olete oodatud kommenteerima ka minu blogis https://rahajumal.wordpress.com kui leiate vaba aega 9-päise reformihüdraga võitluse kõrvalt.

Sellise kommentaari siis postitasin Inno ja Irja blogisse. Nende endi kahjuks ja vaenlaste rõõmuks on nad valinud blogi pidamiseks üsna invaliidse blogspot.com nimelise keskkonna, kus võib esineda järgnevaid vigu:

Valesti arvestatud autorite foto laius.

Valesti arvestatud autorite foto laius.

lisaks google vead

Külastajat ähvardatakse nuhkvara või viirusega

Külastajat ähvardatakse nuhkvara või viirusega

Kui nad tahaksid tõeliselt loetavat ja garanteeritud kestvusega süsteemi saada siis peaksid võtma endale eraldi virtuaalserveri pinna (soovitavalt EV-st väljas, organite karvane käsi, teate küll) ja seal ise jooksutama siis näiteks wordpress.org pealt saadavat blogimootorit. Tõenäoliselt on nad aga praeguse süsteemiga piisavalt rahult ja vaevalt midagi muutma hakkaksid.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: