Teletolade maja läks oksjonile

TV3 on selline tore saade, mis laseb inimestel ennast tolaks teha. Seda kutsutakse reality ehk tõsielu seriaaliks. Aastaid tagasi olid Farm, Buss ja kes teab mis kõik solk. Aastal alguses siis “Naabrist parem,” mille võitja sai hinnasoodustust maja ostmisel. Nüüd on välja tulnud, et see kingitus oli noortele võitjatele liiga kallis.

“Maja meeldib meile väga ja elaksime seal hea meelega, kuid kahjuks tuleb igakuine kuumakse meie jaoks pisut liiga kõrge,”

Nii leidsid Kaur Virunurm (24) ja Annamaria Ala (22), et mõistlikum on maja müüki panna. Igati loogiline samm, kuid languses turul lisab see ainult mutta vajumisele kiirust. Pilt ja lisalugemine aadressilt http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=293113

Tegelikult ma hoian pöidlad pihus, et nad ma maja ikka müüdud saaksid, sest teletola kuulsuse järel ka kinnisvarast võlad kaela saada oleks liiga suur karistus.

Sügisest algab TV3 kanalil ka üks uus teletolade otsimise saade, kus seekord pannakse saamapeal olevad neiud ühte kujutletavat 32 aastast rikkur-pankurit voodisse ja suhtesilmusesse meelitama.

PS. vabandan üsna pikaks veninud pausi kirjutamises. Ikkagi suvi, loodetavasti mõistate.

Advertisements

2 kommentaari

  1. Mina ei suhtu maja ehitajatesse kui toladesse – kajastatagu seda teles või mitte.
    Kõik *Naabrist parem’ saadetes osalenud on igati tublid hakkajadin imesed.
    *
    Rikkurist pankuriga võib ka kindlasti õnnelikuks saada – miks mitte yritada ? Huvitav vaadata, kuidas too õnnetu mees suudab saate käigus otsustada, kes armastab teda rohkem kui tema varandust.

  2. Väga hea ju, et maha müüvad, kui tegelikult jooksvat rahavoogu napib. Pole kuskil kuulda olnud, et nad võidetud 1.5 millioni kroonist maja ostuhinnast allahindlust kuidagi muidu oleks kätte saanud. Ilmselt ei saa 1.5, aga milli ikka vast omale tulevikus algkapitaliks.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: