Milliseid teleuudiseid väärib vaadata?

See oli vastus Ramloffi arutlusele, et sisuliselt pole eestikeelsete teleuudiste hulgast midagi vaadata. Nõustun kahe käega ja arvasin:

Rahajumal peab peab Reporterit vaatamist mitte väärivaks saateks, sest ülepäeviti alustatakse krimi lugudega, kus avariid, tulekahjud ja tapmised ehk kõik see mis peaks olema krimisaate teema või kusagil uudiste saate teises pooles. lisaks käivad ajule need “nunnude loomade” imporditud lood. Välisuudised tulevad alles 20 minutit pärast algust. TV3 ei vääri üldsegi vaatamist pärast Urmase ja Irmeli lahkumist.
tegelikult on asjalikud uudised Kalev Sport kanalil (kell 18.00) sest neil on eraldi sektsioonides eesti lood ja saan tõesti teada, mis riigis toimus või mida valitsus otsustas. Teiseks üsna kvaliteetsed välislood mis on tõesti harivad ja mitte mingi ninnu-nännutamine. Kolmandaks on saates majandusuudiste rubriik, mis on huvitav mõtlevale inimesele nagu mina kuid mille peale reporteriga harjunud ajukääbik tõenäoliselt kanalit vahetaks. Ja spordini jõutakse kusagil 18.40 ehk selleks ajaks kui mina kanalit vahetama hakkan.
välismaistest soovitan kindlasti soome YLE1 uudiseid 20.30 või BBC kokkuvõtet 21.00 või CNN majanduse ja börsipäeva kokkuvõtet 23.00 (kõik ajad eesti aja järgi).

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: